Eerste Deel Competitie

PosTeamMWLDG+G-Pts
1C.Melle A33002949
2VSV.Gent 321016106
2Edeboys 32101596
4T.Melle A2110793
4FC.Destelbergen A312016233
4K.FC.Merelbeke C312010173
4Jago St.A'berg A31207203
8SK.Oostakker B20204120

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:00FC.Destelbergen AJago St.A'berg A12-1
09/09/201714:00C.Melle AFC.Destelbergen A15-2
16/09/201714:00FC.Destelbergen AT.Melle A2-7

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen