Eerste Deel Competitie

PosTeamMWLDG+G-Pts
1C.Melle A1212001001836
2VSV.Gent 121020633330
3FC.Destelbergen A12750665521
4Edeboys 11560404315
4T.Melle A11560394615
6Jago St.A'berg A1138030659
7SK.Oostakker B1129029596
7K.FC.Merelbeke C12210028766

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:00FC.Destelbergen AJago St.A'berg A12-1
09/09/201714:00C.Melle AFC.Destelbergen A15-2
16/09/201714:00FC.Destelbergen AT.Melle A2-7
23/09/201714:00FC.Destelbergen AK.FC.Merelbeke C13-3
30/09/201711:00Edeboys FC.Destelbergen A3-2
07/10/201714:00FC.Destelbergen ASK.Oostakker B9-2
14/10/201713:00VSV.Gent FC.Destelbergen A6-2
21/10/201714:00Jago St.A'berg AFC.Destelbergen A2-3
28/10/201714:00FC.Destelbergen AC.Melle A4-9
04/11/201714:00T.Melle AFC.Destelbergen A3-6
11/11/201710:00K.FC.Merelbeke CFC.Destelbergen A1-7
18/11/201714:00FC.Destelbergen AEdeboys 4-3

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen