Eerste Deel Competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1SK.Oostakker A121101721534
2FC.Destelbergen B121011592031
3Sportkring Kemzeke 12732682823
4Avanti Stekene A12750443821
5Wachtebeke 12471364913
6SK.Lochristi B1228222528
7Eksaarde 12210026736
8Zaffelare B12110115674

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201716:00FC.Destelbergen BZaffelare B7-0
09/09/201711:00SK.Lochristi BFC.Destelbergen B0-7
16/09/201716:00FC.Destelbergen BAvanti Stekene A4-2
23/09/201716:00FC.Destelbergen BWachtebeke 4-1
30/09/201709:00Sportkring Kemzeke FC.Destelbergen B0-2
07/10/201716:00FC.Destelbergen BEksaarde 5-3
14/10/201713:00SK.Oostakker AFC.Destelbergen B5-1
21/10/201715:15Zaffelare BFC.Destelbergen B2-4
28/10/201716:00FC.Destelbergen BSK.Lochristi B6-0
04/11/201713:00Avanti Stekene AFC.Destelbergen B2-8
15/11/201718:30Wachtebeke FC.Destelbergen B4-4
18/11/201716:00FC.Destelbergen BSportkring Kemzeke 7-1

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen