Eerste Deel Competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1SK.Oostakker A131201771537
2FC.Destelbergen B131111642234
3Sportkring Kemzeke 13832743326
4Avanti Stekene A13850493924
5Wachtebeke 13481415513
6SK.Lochristi B1329222578
7Eksaarde 13211028786
8Zaffelare B13111116724

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201716:00FC.Destelbergen BZaffelare B7-0
09/09/201711:00SK.Lochristi BFC.Destelbergen B0-7
16/09/201716:00FC.Destelbergen BAvanti Stekene A4-2
23/09/201716:00FC.Destelbergen BWachtebeke 4-1
30/09/201709:00Sportkring Kemzeke FC.Destelbergen B0-2
07/10/201716:00FC.Destelbergen BEksaarde 5-3
14/10/201713:00SK.Oostakker AFC.Destelbergen B5-1
21/10/201715:15Zaffelare BFC.Destelbergen B2-4
28/10/201716:00FC.Destelbergen BSK.Lochristi B6-0
04/11/201713:00Avanti Stekene AFC.Destelbergen B2-8
15/11/201718:30Wachtebeke FC.Destelbergen B4-4
18/11/201716:00FC.Destelbergen BSportkring Kemzeke 7-1
25/11/201711:30Eksaarde FC.Destelbergen B2-5

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen