Eerste Deel Competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1FC.Destelbergen 33001769
2SK.Oostakker A2200716
2SKV.Overmere 32109106
4HT.Zwijnaarde 21101083
4Laarne-Kalken B31208153
6FCDKG.Beervelde 2020380
6HO.Kalken 3030390

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201715:00SKV.Overmere FC.Destelbergen 1-6
09/09/201714:30FC.Destelbergen Laarne-Kalken B7-2
16/09/201715:30HT.Zwijnaarde FC.Destelbergen 3-4

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen