Eerste Deel Competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1FC.Destelbergen 10811521525
2HT.Zwijnaarde 10730373421
3SK.Oostakker A10631332119
4SKV.Overmere 10532373017
5HO.Kalken 1126320299
6Laarne-Kalken B1127222458
7FCDKG.Beervelde 1018115424

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201715:00SKV.Overmere FC.Destelbergen 1-6
09/09/201714:30FC.Destelbergen Laarne-Kalken B7-2
16/09/201715:30HT.Zwijnaarde FC.Destelbergen 3-4
30/09/201714:30FC.Destelbergen HO.Kalken 4-6
07/10/201714:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 0-9
14/10/201714:30FC.Destelbergen SK.Oostakker A6-0
21/10/201714:30FC.Destelbergen SKV.Overmere 2-2
28/10/201715:00Laarne-Kalken BFC.Destelbergen 1-6
04/11/201714:30FC.Destelbergen HT.Zwijnaarde 5-0
18/11/201714:30HO.Kalken FC.Destelbergen 0-3

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen