PosTeamMWLDG+G-Pts
1Massemen A111010411630
2E.Houtem A11830371724
2Heusden A11830292324
4Latem A11722421523
5Moortsele A12651242119
6FC.Destelbergen 11524343019
7Sersk.-Schelleb. A11533392918
7FCDKG.Beervelde A11533212018
9HT.Zwijnaarde A12471212613
9C.Melle 11461253113
11St.Denijs A11362292911
12Laarne-Kalken A11371263310
13SKV.Overmere A1128121397
14Zevergem A1118220545
15VC.Zwijnaarde 1018126524

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 1-0
08/09/201720:00FC.Destelbergen Massemen A1-8
15/09/201720:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken A4-2
23/09/201716:00Sersk.-Schelleb. AFC.Destelbergen 3-3
29/09/201720:00FC.Destelbergen HT.Zwijnaarde A2-1
07/10/201715:00Moortsele AFC.Destelbergen 2-4
13/10/201720:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde A1-1
21/10/201715:00SKV.Overmere AFC.Destelbergen 2-3
27/10/201720:00FC.Destelbergen St.Denijs A3-3
04/11/201714:30Zevergem AFC.Destelbergen 3-3
10/11/201720:00FC.Destelbergen VC.Zwijnaarde 10-4

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen