PosTeamMWLDG+G-Pts
1Massemen A171511642346
2Heusden A171232482838
3E.Houtem A171241532437
4Latem A171142702735
5FC.Destelbergen 17845524029
6FCDKG.Beervelde A16745332926
7Moortsele A16871293125
8Sersk.-Schelleb. A17683485921
9HT.Zwijnaarde A186111274219
10C.Melle 16592354517
11SKV.Overmere A165101335616
12St.Denijs A15492344314
13Laarne-Kalken A154101324113
14Zevergem A14210228618
15VC.Zwijnaarde 16213139767

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 1-0
08/09/201720:00FC.Destelbergen Massemen A1-8
15/09/201720:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken A4-2
23/09/201716:00Sersk.-Schelleb. AFC.Destelbergen 3-3
29/09/201720:00FC.Destelbergen HT.Zwijnaarde A2-1
07/10/201715:00Moortsele AFC.Destelbergen 2-4
13/10/201720:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde A1-1
21/10/201715:00SKV.Overmere AFC.Destelbergen 2-3
27/10/201720:00FC.Destelbergen St.Denijs A3-3
04/11/201714:30Zevergem AFC.Destelbergen 3-3
10/11/201720:00FC.Destelbergen VC.Zwijnaarde 10-4
24/11/201720:00FC.Destelbergen C.Melle 5-1
08/12/201720:00FC.Destelbergen E.Houtem A1-2
15/12/201720:00FC.Destelbergen Heusden A4-4
05/01/201820:30Massemen AFC.Destelbergen 2-0
12/01/201819:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 1-3
19/01/201820:00FC.Destelbergen Sersk.-Schelleb. AF1

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen