PosTeamMWLDG+G-Pts
1Massemen A33001869
2Latem A3201947
2HT.Zwijnaarde A32011067
4St.Denijs A22001446
4Moortsele A3210746
4Heusden A3210866
7VC.Zwijnaarde 311111114
8C.Melle 31209103
8Laarne-Kalken A31208103
8E.Houtem A3120573
8FCDKG.Beervelde A2110473
8FC.Destelbergen 31205113
13Zevergem A30214161
14Sersk.-Schelleb. A30308130
14SKV.Overmere A20206110

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 1-0
08/09/201720:00FC.Destelbergen Massemen A1-8
15/09/201720:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken A4-2

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen