PosTeamMWLDG+G-Pts
1Massemen A252032903762
2Latem A241743953054
3E.Houtem A251672694450
4FCDKG.Beervelde A261367654446
5Heusden A241392565041
6Moortsele A2413101505140
7FC.Destelbergen 231076565236
8Sersk.-Schelleb. A248124588328
9C.Melle 228122485826
9HT.Zwijnaarde A258152445726
11Laarne-Kalken A227132495423
12SKV.Overmere A235171398116
13St.Denijs A224153396715
13Zevergem A234163459515

 

Datum StartThuisUitUitslag
02/09/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 1-0
08/09/201720:00FC.Destelbergen Massemen A1-8
15/09/201720:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken A4-2
23/09/201716:00Sersk.-Schelleb. AFC.Destelbergen 3-3
29/09/201720:00FC.Destelbergen HT.Zwijnaarde A2-1
07/10/201715:00Moortsele AFC.Destelbergen 2-4
13/10/201720:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde A1-1
21/10/201715:00SKV.Overmere AFC.Destelbergen 2-3
27/10/201720:00FC.Destelbergen St.Denijs A3-3
04/11/201714:30Zevergem AFC.Destelbergen 3-3
10/11/201720:00FC.Destelbergen VC.Zwijnaarde AMC
24/11/201720:00FC.Destelbergen C.Melle 5-1
08/12/201720:00FC.Destelbergen E.Houtem A1-2
15/12/201720:00FC.Destelbergen Heusden A4-4
05/01/201820:30Massemen AFC.Destelbergen 2-0
12/01/201819:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 1-3
19/01/201820:00FC.Destelbergen Sersk.-Schelleb. AF1
27/01/201814:00HT.Zwijnaarde AFC.Destelbergen 2-4
02/02/201820:00FC.Destelbergen Moortsele AF1
17/02/201815:00FCDKG.Beervelde AFC.Destelbergen 1-0
23/02/201820:00FC.Destelbergen SKV.Overmere A2-1
02/03/201819:30St.Denijs AFC.Destelbergen PP
09/03/201820:00FC.Destelbergen Zevergem A2-2
17/03/201815:00VC.Zwijnaarde FC.Destelbergen AMC
23/03/201820:00Latem AFC.Destelbergen 5-0
20/04/201820:00FC.Destelbergen Latem A1-5

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen