PosTeamMWLDG+G-Pts
1VC.Zwijnaarde 11704351825
2E.Houtem 11713341324
3Latem 11731271122
4Laarne-Kalken A11515211420
5Heusden A11524232019
6Sersk.-Schelleb. 11533271918
7FC.Destelbergen 11542241917
7FCDKG.Beervelde 11542202017
9St.Denijs A11560392715
9Massemen 11560242815
11HT.Zwijnaarde 11443261915
12C.Melle 11344162313
13Moortsele 1128112267
14Zevergem 1116416307
15SKV.Overmere 1118217455
15VV.9000 Gent 1118217465

Alle bovenstaande gegevens worden geimporteerd vanuit een bestand dat dagelijks
beschikbaar gesteld wordt door de Koninklijke Belgische Voetbalbond.
De laatste file die we gekregen hebben dateert van 19-11-17 06:00:05

 

Datum StartThuisUitUitslag
03/09/201715:00FC.Destelbergen Heusden A1-3
09/09/201719:00Massemen FC.Destelbergen 1-3
16/09/201718:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 2-2
24/09/201715:00FC.Destelbergen Sersk.-Schelleb. 2-2
01/10/201715:00HT.Zwijnaarde FC.Destelbergen 1-0
08/10/201715:00FC.Destelbergen Moortsele 0-1
15/10/201716:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 2-4
22/10/201715:00FC.Destelbergen SKV.Overmere 6-1
29/10/201715:00St.Denijs AFC.Destelbergen 2-3
05/11/201714:30FC.Destelbergen Zevergem 2-1
12/11/201714:30VC.Zwijnaarde FC.Destelbergen 3-1

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen