PosTeamMWLDG+G-Pts
1Latem 191351541640
2VC.Zwijnaarde 171007462237
3FCDKG.Beervelde 181143402636
4Laarne-Kalken A181026382136
5Heusden A181044363534
6E.Houtem 181053502633
7HT.Zwijnaarde 18864402628
7Sersk.-Schelleb. 19874443828
9St.Denijs A18882533626
10FC.Destelbergen 18765403026
11Massemen 186120295718
12Moortsele 185112233717
13VV.9000 Gent 194114316716
14C.Melle 18396234115
15SKV.Overmere 18213325669
16Zevergem 18113420487

Alle bovenstaande gegevens worden geimporteerd vanuit een bestand dat dagelijks
beschikbaar gesteld wordt door de Koninklijke Belgische Voetbalbond.
De laatste file die we gekregen hebben dateert van 23-01-18 05:00:04

 

Datum StartThuisUitUitslag
03/09/201715:00FC.Destelbergen Heusden A1-3
09/09/201719:00Massemen FC.Destelbergen 1-3
16/09/201718:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 2-2
24/09/201715:00FC.Destelbergen Sersk.-Schelleb. 2-2
01/10/201715:00HT.Zwijnaarde FC.Destelbergen 1-0
08/10/201715:00FC.Destelbergen Moortsele 0-1
15/10/201716:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 2-4
22/10/201715:00FC.Destelbergen SKV.Overmere 6-1
29/10/201715:00St.Denijs AFC.Destelbergen 2-3
05/11/201714:30FC.Destelbergen Zevergem 2-1
12/11/201714:30VC.Zwijnaarde FC.Destelbergen 3-1
19/11/201714:30FC.Destelbergen VV.9000 Gent 7-1
26/11/201714:30C.Melle FC.Destelbergen 0-0
03/12/201714:30FC.Destelbergen Latem 0-2
17/12/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 2-1
07/01/201814:30FC.Destelbergen Massemen 4-2
14/01/201814:30FC.Destelbergen Laarne-Kalken A3-3
21/01/201815:00Sersk.-Schelleb. FC.Destelbergen 1-1

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen