PosTeamMWLDG+G-Pts
1Latem 292153872166
2Laarne-Kalken A291937723164
3VC.Zwijnaarde 2914114653456
4St.Denijs A2916103924951
5Heusden A291586605351
6FC.Destelbergen 291487674449
7FCDKG.Beervelde 2914114545446
8E.Houtem 2913106754845
9HT.Zwijnaarde 2913115624444
10Sersk.-Schelleb. 2911126596139
11Moortsele 298165375629
12C.Melle 297148406129
13Massemen 299191418628
14Zevergem 297175366726
15VV.9000 Gent 2952044610919
16SKV.Overmere 2922343611110

Alle bovenstaande gegevens worden geimporteerd vanuit een bestand dat dagelijks
beschikbaar gesteld wordt door de Koninklijke Belgische Voetbalbond.
De laatste file die we gekregen hebben dateert van 24-04-18 06:00:06

 

Datum StartThuisUitUitslag
03/09/201715:00FC.Destelbergen Heusden A1-3
09/09/201719:00Massemen FC.Destelbergen 1-3
16/09/201718:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 2-2
24/09/201715:00FC.Destelbergen Sersk.-Schelleb. 2-2
01/10/201715:00HT.Zwijnaarde FC.Destelbergen 1-0
08/10/201715:00FC.Destelbergen Moortsele 0-1
15/10/201716:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 2-4
22/10/201715:00FC.Destelbergen SKV.Overmere 6-1
29/10/201715:00St.Denijs AFC.Destelbergen 2-3
05/11/201714:30FC.Destelbergen Zevergem 2-1
12/11/201714:30VC.Zwijnaarde FC.Destelbergen 3-1
19/11/201714:30FC.Destelbergen VV.9000 Gent 7-1
26/11/201714:30C.Melle FC.Destelbergen 0-0
03/12/201714:30FC.Destelbergen Latem 0-2
17/12/201714:30Heusden AFC.Destelbergen 2-1
07/01/201814:30FC.Destelbergen Massemen 4-2
14/01/201814:30FC.Destelbergen Laarne-Kalken A3-3
21/01/201815:00Sersk.-Schelleb. FC.Destelbergen 1-1
28/01/201815:00FC.Destelbergen HT.Zwijnaarde 4-1
04/02/201815:00Moortsele FC.Destelbergen 0-2
11/02/201815:00E.Houtem FC.Destelbergen 1-1
18/02/201815:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde 3-0
25/02/201815:00SKV.Overmere FC.Destelbergen 1-4
04/03/201815:00FC.Destelbergen St.Denijs A3-2
11/03/201815:00Zevergem FC.Destelbergen 1-0
18/03/201815:00FC.Destelbergen VC.Zwijnaarde 0-0
24/03/201819:30VV.9000 Gent FC.Destelbergen 2-4
15/04/201815:00FC.Destelbergen C.Melle 4-0
22/04/201815:00Latem FC.Destelbergen 6-2

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen