PosTeamMWLDG+G-Pts
1Heusden A3300829
2Latem 3201637
3St.Denijs A321016106
4VC.Zwijnaarde 3102975
4E.Houtem 3102655
4Laarne-Kalken A3102545
7FCDKG.Beervelde 3111434
7Sersk.-Schelleb. 3111774
7FC.Destelbergen 3111664
7VV.9000 Gent 31118124
11Moortsele 3120453
12Zevergem 3012672
12HT.Zwijnaarde 3012452
12SKV.Overmere 30127102
15C.Melle 3021481
16Massemen 3030390

Alle bovenstaande gegevens worden geimporteerd vanuit een bestand dat dagelijks
beschikbaar gesteld wordt door de Koninklijke Belgische Voetbalbond.
De laatste file die we gekregen hebben dateert van 20-09-17 06:00:03

 

Datum StartThuisUitUitslag
03/09/201715:00FC.Destelbergen Heusden A1-3
09/09/201719:00Massemen FC.Destelbergen 1-3
16/09/201718:30Laarne-Kalken AFC.Destelbergen 2-2

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen