Eerste Deel competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1E.Houtem A11902582529
2FC.Wetteren 9801571025
3FC.Destelbergen 9810631124
3C.Melle 981029724
5Meerbeke 12561324316
6Elene-Grotenberge 10550313315
7VSV.Gent 8332332711
8St.Denderleeuw 936022399
9St.Denijs 925218298
9T.Melle 1026222448
11FCDKG.Beervelde 816113414
12SC.Dikkelvenne B807117411
13Laarne-Kalken 80806510

 

Datum StartThuisUitUitslag
01/09/201720:00FC.Destelbergen VSV.Gent 4-1
16/09/201715:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde 10-0
23/09/201718:00Elene-Grotenberge FC.Destelbergen 0-6
30/09/201715:00FC.Destelbergen SC.Dikkelvenne B10-3
07/10/201713:30St.Denijs FC.Destelbergen 1-6
14/10/201715:00FC.Destelbergen St.Denderleeuw 12-3
20/10/201719:45C.Melle FC.Destelbergen 3-0
03/11/201720:00FC.Destelbergen Appelterre AMC
04/11/201715:00Laarne-Kalken FC.Destelbergen 0-8
17/11/201720:00FC.Destelbergen Meerbeke 7-0

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen