Eerste Deel competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1C.Melle 121020281030
2E.Houtem A11812523126
3FC.Wetteren 9801501125
4FC.Destelbergen 11830641924
5Elene-Grotenberge 14590354815
6VSV.Gent 11443393515
7St.Denijs 12462293514
8St.Denderleeuw 12471315313
9FCDKG.Beervelde 12381225110
10SC.Dikkelvenne B1218327566
11T.Melle 1018120484

 

Datum StartThuisUitUitslag
01/09/201720:00FC.Destelbergen VSV.Gent 4-1
16/09/201715:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde 10-0
23/09/201718:00Elene-Grotenberge FC.Destelbergen 0-6
30/09/201715:00FC.Destelbergen SC.Dikkelvenne B10-3
07/10/201713:30St.Denijs FC.Destelbergen 1-6
14/10/201715:00FC.Destelbergen St.Denderleeuw 12-3
20/10/201719:45C.Melle FC.Destelbergen 3-0
03/11/201720:00FC.Destelbergen Appelterre AMC
04/11/201715:00Laarne-Kalken FC.Destelbergen AMC
17/11/201720:00FC.Destelbergen Meerbeke AMC
25/11/201716:00E.Houtem AFC.Destelbergen 0-6
16/12/201712:30VSV.Gent FC.Destelbergen 5-4
12/01/201820:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken AMC
13/01/201815:00FC.Wetteren FC.Destelbergen 2-1
20/01/201814:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 1-5

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen