Eerste Deel competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1C.Melle 33001429
2FC.Destelbergen 22001416
2E.Houtem 22001046
2St.Denderleeuw 3210736
2Elene-Grotenberge 3210866
6FC.Wetteren 1100413
7Meerbeke 3021481
7T.Melle 2011381
7SC.Dikkelvenne B2011161
7St.Denijs 2011161
11VSV.Gent 1010140
11Laarne-Kalken 1010050
11FCDKG.Beervelde 30302150

 

Datum StartThuisUitUitslag
01/09/201720:00FC.Destelbergen VSV.Gent 4-1
16/09/201715:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde 10-0

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen