Eerste Deel competitie

 

PosTeamMWLDG+G-Pts
1E.Houtem A191513854448
2FC.Wetteren 191522912347
3FC.Destelbergen 1914501053442
3C.Melle 191450492442
5VSV.Gent 17845584329
6Elene-Grotenberge 207130497121
7St.Denijs 195113396618
8St.Denderleeuw 184122427914
8T.Melle 194132438614
10FCDKG.Beervelde 183123286912
11SC.Dikkelvenne B192134388810

 

Datum StartThuisUitUitslag
01/09/201720:00FC.Destelbergen VSV.Gent 4-1
16/09/201715:00FC.Destelbergen FCDKG.Beervelde 10-0
23/09/201718:00Elene-Grotenberge FC.Destelbergen 0-6
30/09/201715:00FC.Destelbergen SC.Dikkelvenne B10-3
07/10/201713:30St.Denijs FC.Destelbergen 1-6
14/10/201715:00FC.Destelbergen St.Denderleeuw 12-3
20/10/201719:45C.Melle FC.Destelbergen 3-0
03/11/201720:00FC.Destelbergen Appelterre AMC
04/11/201715:00Laarne-Kalken FC.Destelbergen AMC
17/11/201720:00FC.Destelbergen Meerbeke AMC
25/11/201716:00E.Houtem AFC.Destelbergen 0-6
16/12/201712:30VSV.Gent FC.Destelbergen 5-4
12/01/201820:00FC.Destelbergen Laarne-Kalken AMC
13/01/201815:00FC.Wetteren FC.Destelbergen 2-1
20/01/201814:00FCDKG.Beervelde FC.Destelbergen 1-5
26/01/201820:00FC.Destelbergen Elene-Grotenberge 6-2
31/01/201819:30FC.Destelbergen FC.Wetteren 2-6
03/02/201815:30SC.Dikkelvenne BFC.Destelbergen 0-8
23/02/201820:00St.Denderleeuw FC.Destelbergen 2-4
10/03/201816:00FC.Destelbergen St.Denijs 8-1
17/03/201815:00Appelterre FC.Destelbergen AMC
17/03/201816:30FC.Destelbergen C.Melle 2-1
21/03/201820:00FC.Destelbergen T.Melle 11-1
14/04/201810:00Meerbeke FC.Destelbergen AMC
21/04/201815:00FC.Destelbergen E.Houtem A0-2

PP = Uitgesteld | ST = Stopgezet | AMC = Algemeen forfait | F1 = Forfait 1 ploeg FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg | F2 = Forfait 2 ploegen | FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen